۱- این روزا و به طورِ خاص ، این یک هفته زندگی‌م و احوالاتم یه نمودارِ سینوسی بود . یه روز خنده ، یه روز گریه . یه روز امیدوار ، یه روز ناامید . یه روز هایِ های ، روزِ بعد وایِ وای . اما هر روزه‌ش در حال تلاش . واقعا امیدوارم شرِ کنکور همین امسال از زندگیم کنده شه .

۲- از سال ۹۵ اومدم بیان . یه وبلاگ داشتم که حدود یک ماه دیگه دو ساله میشه . هیچ مطلبی‌ رو ازش منتشر نکردم . همیشه هر چی تو وبلاگام نوشتم ( بله من تو این سه سال بیش از ۶ - ۷ وبلاگ داشتم ) اونجا پیش نویس کردم و گرچه همه ی اون وبا پاک شدن اما یه آرشیو کامل از این دو سال دارم . هر از گاهی میرم مطالب سال های قبل ، همین موقع رو میخونم و حس خیلی خوبی میده . غم هایی که گذشتن ، شادی هایی که حس خوبشون هنوز هست ، دغدغه ها ، آدم ها و

۳- کاش میتونستم زودتر از تابستون بفهمم دوسم داره یا نه . ولی از حق نگذریم حس باحالی بود ‌این یکسال . حسِ مهم بودن . عزیز بودن . معشوقه ی کسی بودن . رویاش انقدر شیرین بود . تو هاله ای از ابهام بود و بیشتر حدس و گمان و نشونه ها سر پا نگهش میداشتن اما مزه داد . داشتنِ واقعیِ واقعی ش چه حسی میده ؟ کاش تولدم رو تبریک بگه و همه ی این شک و دو دلی ها ناپدید بشن .

۴- نصف تلاش من تو سال کنکور بخاطر این بوده که شبیه همکلاسی هام نباشم . عجیب بهم نیرو میداد این حس تنفر و خودخواهی و خودبینی .

۵- ینی اگه اعتراف کنه ، چجوری میگه ؟

۶- این روزا مدام در حال تمرینم برای آدمِ خوبی بودن . برای زندگی رو قشنگتر دیدن و قشنگتر کردنِ زندگیِ عزیزانم ، تا جایی که سهمی داشته باشم . و واقعا سخته اما بشدت شیرینه!!

۷- دلم میخواد تابستون اوضاع مالی مون جوری باشه که بریم مسافرت ، و کاش مسافرتی بریم که دریا داشته باشه! بشدت دلم ساحل و صدف و موج میخواد!

۸- تو فکر اینم تابستون با آنا یه فروشگاه اینترنتی کوچیک را بندازیم ، و حتی کانالشم ساختم تو تلگرام. میخوام ی سری چیز میزِ جینگیل پینگیلِ دست ساز بفروشیم . خیلی هیجان انگیزه . البته این وضعی ک میبینم جدیدا تلگرامای موبایلا رو دارن زرت زرت پاک میکنن از رو گوشی مردم فک نکنم بشه روش حساب کرد.

۹- هیجان انگیز تر از موردِ ۸ ، کتاباییه که قراره با آنا بخونیم .

۱۰ - همه ی موارد صد برابر شیرین میشن ( و شاید هم عملی!!! ) به شرطی که من و آنا کنکور رشته های دلخواهمون قبول شیم!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

iraqiea محمد سینا خوشکار o-life سربازان جنگ نرم پنجره چوبی ننه نگاری گل پونه my days ایران فرش Seth