قشنگ حسابش دستمه دو هفته ست غر نزدم . یکم بگم ؟

خیلی همه چی یکنواخت شده . من آرزومه بتونم اتفاقاتی که در طول روز میفته رو بنویسم . ولی انقدر هیچ جا نمیرم و هیچ کاری نمیکنم و فقط از این واحد به اون واحد و درس و تست و درس و تست ، که هیچی حتی برای نوشتن یه مشت دری وری هم پیدا نمیکنم . بجز یک ساعت آخر هفته که با دوستم میریم بستنی فروشیِ خیابون بالایی و یه مسیری رو پیاده قدم میزنیم و انقددددر از کنکور حرف میزنیم که بترکیم . ینی حتی موضوعی بجز اینم اتفاق نمیفته که ازش حرف بزنیم . اصلا جوری شده انقدر هیچکسو نمیبینم حتی موضوعی برا غیبت کردنم پیدا نمیکنیم!!! بعد آقا . وحشتناک اینه که  هنوز اردیبهشت مونده ۳۱ روز از خرداد داریم تیر . دو هفته ی تیرماه . نه اینکه بخوام نخونم و مسخره بازیای قبل . ولی نمیدونم ولی چی. 

اگر آدمی بودم که راضی شده بودم به همون عکاسی  آخ گفتم عکاسی . دوربینم . دوربینم خاک میخوره گوشه ی کمد . یک ماهی هست دست بهش نزدم  نه پشیمون نیستم از انصرافم . حتی از انتخاب رشته و رفتن هم پشیمون نیستم علی رغم هزینه ی مالیِ الکی و زیادی که گذاشتم رو دست مامانم . چون از ترسِ ده متریِ اون خوابگاه و دانشگاه رد نشدنه که خوندم امسال .

داداشم - که چند سال ازم کوچیکتره -  بهم میگه خنگی که سه ساله کنکور میدی هیچی نمیشی . نه اینکه به حرفش گوش بدما ، اگ من خنگ باشم پس این بچه یه جو عقلم تو سرش نیست . ولی میدونین که تو سال کنکور همه ی کاه ها کوه میشن و فشار و استرس میشن و .

کتاب غیر درسی . دوس دارم حالا که یکساله تقریبا مسافرت نرفتم و با این وضع گرونی مسافرتم نمیتونیم بریم دیگه ، حداقل سفرنامه بخونم دلم وا شه همونم نمیشه . هیچی نمیشه . هیچی .

نه آقا . اصلا شرایط طوریه با غر زدنم خالی نمیشم . فقط باید تحمل کنم .

ممنون که میخونین منو غرغرامو‌. 

اگر تونستین ، اگر دوست داشتین ، برام کامنت بذارین .

خدافظ .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید بلیط خارجی پازل رنگی معرفی بهترین مدل های تلفن آموزش کاراته ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی علوم تجربی ( متوسطه اول ) علی رحمانی پور نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی اموزشگاه تخصصی ارایش وپیرایش درین